Jak se jmenuje závodní lékař firmy Panasonic?

agentura Edymax požaduje po mně požaduje vstupní lékařskou prohlídku ale praktická lékařka mě vyhodila, mám prý jít k závodnímu lékaři firmy Panasonic. A agentura Edymax mi dit dnes neporadí – v pátek mají zavřeno

Nejlepší odpověď
led

Neviem, či vám to pomôže, nenapísali ste mesto:
Železniční poliklinika v Plzni poskytuje závodně preventivní péči nejen pro České dráhy, ale i pro další velké i malé firmy a podniky, například Panasonic,…

Zdroj: http://www.do­pravnizdravot­nictvi.cz/zp-plzen/obsah/am­bulance/zpp-odd.aspx

Další odpovědi
ReHu

Nechat to na pondělí?
A ve kterém městě?