kamera

Jak se jmenuje webový obchod se značkovými hadry z Británie? Začíná na sporttr cosi a končí .com

nevím jestli za www.sport patří trumex nebo něco jiného. Zasílají za směšnou cenu značkové oblečení a obuv jako Lonsdale atd. Triko vyjde na 150 korun, boty kopačky na umělou trávu na 500,–, fotbalové trenýrky za 5 liber.

Nejlepší odpověď
SickBreed

sportdirect.com Nicméně jsem byl přímo v Londýně v jejich hlavním marketu, a těch opravdu levnejch věcí tam moc není, vlastně jenom pár slev. Jinak jsou tam ceny zrovna třeba lonsdale trik srovnatelný s našima – na druhou stranu tisícinásobnej výběr a to nejen od L nebo Everlastu, ale i dalších sportovních značek.