SengSS

Jak se jmenuje web. stránka kde se dají najít příbuzní ???

Je to stránka kde se dá najít i vzdálené příbuzné podle určitých krtitérií ..

Nejlepší odpověď
Shuffle

používám myheritage.cz, hodně se tam toho můžeš dozvědět, najít příbuzné, zbytek rodiny…

Další odpovědi
briketka10

Facebook podle e-mailu..
Pošta pro Tebe vysílá česká
i slovenská televize..

Braník

kontaktuj mne v osobních zprávách,pokusím se o to

bolak

napiš tady > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/22964 , ten ti najde všechno

Sůwa

Nejspíš by našel, ale nelze ho kontaktovat. Jak chytře vykoumané…