Premac

Jak se jmenuje videoklip z 90.let ve kterém je strašidelný truck a na konci exploze položené bomby v (asi) muzeu ?

Víc si bohužel nepamatuju, kdysi jsem to viděl ještě v hitparádě ESO
Doplňuji:
sakra, kdo by to byl řekl, že odpověď mi najde google na wikipedii 🙂
tak je to skladba Army of Me od Björk, už jsem to hledal několikrát a když to dám sem tak to hned najdu – trochu líp jsem vyhledávači zformuloval dotaz 🙂

Odpovědi
anonym

zákony schválnosti fungují

briketka10

Björk mám taky ráda :o)