Putra

Jak se jmenuje váš domácí mazlíček? 🙂

Nejlepší odpověď
Natty*

králíček Toffee
rybičky Elizabeth a Tygřík, Mickey Oliver Fent-Twist a Narganelle
šneci Franklin a Pooh
křečci Alex, Danny, Terry
psíci Bettyna, Zara, Gora, Ben I. a Ben II.
kočičky Jackina, Kitty, Max

Další odpovědi
beer

Sice jsem to zde asi už psal, ale Mikeš. Jenže sněhobílej a dlooouhejma chlupama ))

anonym

Žádného zvířecího kamaráda zatím nemám.
Doplňuji:
Ale v mém životě bylo spousta zvířat. Měli jsme doma psy se jmény Filip, Don, Napoleon, Kenny, Karbous a feny Bekyna a Elsa. Spoustu koček a kocourů prošlo mým životem – například Niva, Mikeš, Besina, Bulík, Vlastík, Tom, Pacička, Camfourek a ještě jistě nějací. Měla jsem králíky Jožku a Růženku. Ještě si pamatuji na křečka Felixe a potkanice Jaspera a Bobinu. Fretky Fredy a Albína. Na více jmen si nyní nevzpomenu.

BANAN93

Německej ovčák Hanz :D

sevos

Bohužel jmenoval Dobrman Don.

Drap

Breda a Sára

GM

Micinka, Míca, Saša, Lucinka a Lucinka, Kryštůfek, Mikešek, Čičin, Denis, Terezka a Myšák.

dj.david1234

Štěně: Marley
Dvě mouchy: Kalousek a Nečas – taky pořád provokujou

pizlicka

kocourek-flíček. čivava-bertík.

Alesh

Samsung R580 🙂

manon

bieglice Majda :)

samicek333

Můj pes se jmenuje Sunny (čte se sany) a morče Žofka