Questman

Jak se jmenuje vánoční písnička ze simpsonů, 9. série 10. díl?

Je to vánoční píseň, v díle Bart omylem spálí stromek a řekne všem, že jim ho ukradli zloději.
Doplňuji:
Text je něco jako ,,Oh hey, oh hey, it´s a holiday, dingling dingling dingling dingling…´´ víc nejsem schopen rozpoznat 😁
Ta písnička zní docela staře, možná 60´s? ale nevím ☹

Odpovědi
sdesigner

tak to ti neviem…ale mam jednu radu…pokial mas chytry telefon tak skus aplikaciu SHAZZAM ktora ti to zisti alebo v sonyericssonoch je to TRACK ID