Jak se jmenuje tohle oblečení ???

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hpho­tos-ak-prn1/60363_45­7551117630230_527674863_­n.jpg Jak má na sobě ten kluk
???

Doplňuji:
Dám se m ještě jednu
fotku

Odpovědi
badisko

asi to bude sportovni bunda ne?…baseballova bunda…ale taky se muzu plest …jinak bych vedel kdyby to bylo cerne a s cervenou podsivkou ..:D
Doplňuji:
takze se nepletu potvrdil to kolega…:D

Matthew

Pokud myslíš konkrétně název té bundy, tak jsou to bundy baseballové a cizím slovem se nazývá ta bunda VARSITY JACKET. Vím to, jelikož jednu vlastním :)

hanulka11

vidím jen kus bundy