muhamed

Jak se jmenuje tento uces?

http://www.qu­eens.cz/wear/32545/7/j­eepney-peace-tank-cerne/
nevim co bych mel rict kadernici aby mi to takhle ostrihala
Doplňuji:
no ja bych to chtel zkusit, kdyby mi to nesluselo tak si to necham ostriham uplne na 12mm

Nejlepší odpověď
Damiana

Nejjednodušší bude, když jí ukážeš tu fotku. Pro kadeřníka je daleko jednodušší mít při stříkání na očích model, než dát na popis od zákazníka. 🙂

Doplňuji:
Opr.: – stříhání – 🙂

Další odpovědi
led

Nazvala by som to účes americkej armády. Pozrite si obrázky amerických vojakov. Kedysi bol používaný aj u našich ´záklaďákov´počas základnej vojenskej služby.

anonym

já nevím jak se jmenuje,led má pravdu, že to je účes amerických vojáků, pokud ti sluší tak, jako tomu kocourkovi cos poslal, tak je SUPER, bezva na léto:-)) Ale můj bratr byl na vojně tuším v roce 1980, a pokud by se takhle nechal ostříhat, šel by tenkrát do basy, jako jeho kolega, kterýmuten květák vyholili, když byl na krupici, vážně, dostal za to basu, a řekli mu prý, že to je zesměšňování socialistické armády 🙂

aramah

Už jsem to psala než otázka zmizla,
mariňák 🙂

aramah

op. odpověď zmizela