Iva Buy

Jak se jmenuje tento jiný stav vnímání?

Nevíte někdo, jaké se používá označení pro člověka, který smyslově vnímá odlišně než zbytek populace. Takové vnímání měl ttřeba Rimbau nebo Van Gogh?

Odpovědi
Banán88

ti chlapci predevsim zrejme pili mnoho absinthu, a ten v nadmernem mnozstvi se stava halucinogenim.. do toho deprese atp.. pak nemaji byt mimo, ale jak se tomu pak rika to je diskutabilni

Shady

možná transcendentální vnímání

Děda Louda

Jiný stav je gravidita neboli těhotenství a každý ho vnímá jinak.

arygnoc

to nie je otázka vnímania, ale interpretácie vnímania.

keď poviem

  • tá kvetina je krásna.

neznamená to, že ju inak vidím ako ostatní, ale ju inak popisujem, ako tí, ktorým sa nepáči.

vnímanie je rovnaké, popis (interpretácia) je iný.
popisovať nemusíme iba slovom, ale i hudbou, tancom, maľbou, …

;-Q