lucara

Jak se jmenuje tento film?

Svobodná žena touží po dítěti ale nemá s kým ho mít. A doktor jí řekne, že už jí nezbývá moc času a měla by s tím něco udělat. A ona začne hledat toho správného muže a snažit se o dítě. Nakonec se smíří s tím, že bude bezdětná a zjistí že je těhotná :D Je to komedie, vtipné ale boží. Hlavní hrdinku hraje menší drobná blondýnka. Pokud máte někdo tušení o jaký film jde, dejte mi prosím vědět.

Odpovědi
Patrik18

Podľa mňa je to film Záložný plán s Jennifer Lopez z roku 2010, ale nie som si istý.

Za odmenu mi napíš aspoň niečo na moju otázku ohľadom Smrtonosnej pasce 1 a 2, ktorú som napísal včera večer.
Diki.

Mc Merkurion

ad Patrik 18:
v Záložním plánu se cíleně rozhodla pro umělé oplodnění a pak potkala toho pravého,v dom­nění,že to nevyjde…
…ale ten film jsem viděl,jen si nevzpomenu na název…