Leniss

Jak se jmenuje tento film?

Ahoj, když jsem byla malá viděla jsem jeden film, kde je chlapec a dívka, kteří se do sebe zamilují a jednou u studny se napijí vzájemně ze svých dlaní a od té doby se zjevují ve snech tomu druhému.Ten kluk pak patnáct let hledá ve vodě prsten a po patnácti letech se vydá hledat tu dívku. Už si toho moc nepamatuji, takže nevím jak to pokračuje a ani jak se jmenuje :/ Víte někdo? Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Elen5105

Na www.csfd.cz je i diskuze, kde se můžeš na hledaný film zeptat a pokud to někdo bude vědět, tak ti poradí.