Molva

Jak se jmenuje tento akční film? Hrají tam Chuck Norris, Schwarzeneger a Stalone.

Hraje tam Chuck Norris, Schwarzeneger a Stalone.
Předem díky 😉
Doplňuji:
Jo, je to ten, všem díky 😉

Nejlepší odpověď
hanulka11

Že by ......Postradatelní

Další odpovědi
annas

Měl by to být tento film: Expendables: Postradatelní 2

http://www.csfd­.cz/film/287500-expendables-postradatelni-2/

iceT

http://www.csfd­.cz/film/287500-expendables-postradatelni-2/

Pájo

Je to 2.
V jedničce Chuck Norris není…

iceT a annas by si nominaci zasloužily více.
hanulka11…nic osobního.

annas

Ad Pájo. Děkuji. Když jsem hledala, narazila jsem na Postradatelné, ale zjistila, že v prvním díle Norris nehrál. Takže jsem hledala dál. Máme s iceT stejný zdroj.

Tazatel rozhodl … Zřejmě jeho nepozornost nebo mu opravdu nezáleží na tom, kde hrají jmenovaní herci…

Také nejde o nic osobního…

Pájo

Otázka se ptá na Expendables: Postradatelní 2. takže asi chyba nebo zbrklost? …

Oba tyhle (intelektuálně odpočinové) filmové počiny jsem měl možnost shlédnout.
Ve dvojce tvůrci vskutku nezapomněli snad na žádného výraznějšího akčního hrdinu… ne, že by to ději filmu nějak zvlášť přidalo, ale jako zajímavost dobré… ;)