Supercom

Jak se jmenuje ten film?

Dobrý den, hledám název filmu pro mládež. Je o dvou skupinách teenagerů. Tyto skupiny jsou proti sobě. Vydají se na cestu mylím za nějakým pokladem. Mezi tím se začnou napadat. Dávají si do ohně slzný plyn atd. Jeden z kluků má cukrovku a musí si dávat injekce. Všichni potom spadnou do nějaké jeskyně, kde je voda a oni se začnou bát, že tam zemřou. Nakonec se dostanou ven, a jeden z kluků odjede pryč z města. Nevíte jeka se ten film jemnuje? Dekuji.

Odpovědi

Ten popis mi trochu připomíná film The Goonies, ale nevím, jestli je to ono. http://www.csfd­.cz/film/2435-rostaci