vivatisCZ

Jak se jmenuje tato zpěvačka?

Bohužel neznám žádnou písničko od ní. Vím pouze, že její jméno začíná na A a její příjmení končí na OVÁ. Pravděpodobně je známá i v cizích zemích, protože jsem jí našel na youtube jak její jméno bez dlouhého A na konci OVÁ. Hraje na piáno a nemám namysli:Aneta Langerová. To je vše co vám k ní mohu říct. Jestli znáte nějakou zpěvačku, které splnuje výše zmíněné podmínky tak budu rád když napíšete odpověd. Třeba to bude zrovna kterou hledám.

Odpovědi
emamamisu

možná Ann Rabson(ová)

Braník

Tak jsem dej odkaz na to video.
Pokud končí jejjí příjmení na ová,tak by to mohla snad jen slovenka nebo češka,to je můj názor.

anonym

tahle teda vůbec nesplňuje tvoje podmínky, ale jinou, co hrála i v zahraničí neznám
http://www.you­tube.com/watch?v=k8mtXwt­apX4&list=FLmZzlam­XWZnOI-Ev5Enhflw&fea­ture=mh_lolz