Kins101

Jak se jmenuje tato stránka .....?

Hledam jednu americkou stranku. Na srance se má zaregistrovat a pak klikat na reklamy a tim se ma získat kredit. A za určity počet kreditu si mužeš vybrat ruzné věci (tv,iphone,PC-hry,oblečení.atd) A nekliká se jen na reklamy ale dívá se i na různa reklamni videa a amimace. O teto strance jsem slyšel dřive a nevim jsestli ježtě existuje. A zapoměl jsem jeji nazev. Víte někdo podle popisu jak se tato společnost (stránka) jmenuje??

Odpovědi
anonym

Má to nevýhodu. I CZ stránky to mají ale je nutné zaslat SMS o výši cca 60–90 Kč. Je to pouze výdělečné a možná někdo vyhraje. Je to tahání peněz.

marek.29

z českých ti můžu doporučit
Ermail http://www.er­mail.cz/link/V2Cje2ja7m­eTcCaNXlNmccjmY­jacAa7A

Ze zahraničních sem používal Adbux.org s tím, že prachy se posílaly na Paypal. Ten mě dodneška bombarduje mailovou schránku změnama provozních podmínek 😁
Další podobné jako Adbux jsou: Bux3.com, viewbestads.com, exoclick.com, hits4pay.com, linkgrand.com apod. je toho plnej net :) stačí napsat „hits4pay.com type sites“ do googlu a už se to na tebe sype ;)

Kdybys měl ještě nějaký dotazy napiš mi zprávu :)