Káji †

Jak se jmenuje tato ↓ písnička?

Dobrý večer,ráda bych se zeptala,jestli nevíte jak se jmenuje jedna písnička. blond zpěvák v ní sedí v křesle a jeho přítelkyně si balí,u křesla stojí zrcadlo. V melody dominuje klavír…Písnička je z roku 2012,2013 nebo možná 2014,netušim,ale za boha si nemohu vzpomenout jak se jmenuje,ani kdo ji zpívá,ale melody mám stále v hlavě ;) :) předem děkuji :)

lejdy.můn – strašně a neuvěřitelně moc ti děkuju :))*

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Asi myslíš toto https://www.y­outube.com/wat­ch?v=MwpMEbgC7DA

Nemáš vůbec za co, však od pomáhání tady jsme. 😉