Marhonzen

Jak se jmenuje tato písnička?

Jak se jmenuje písnička kde zpívá skupina mužů, začíná to bicími potom začne jeden zpívat něco něco ,,When I'm walking down the street, potom všichni HUHUHUHUU when I go to beach( nebo tak nějak)a vícekrát se tam opakuje to společný zpívání HUHUHUHU pořád mi to vrtá hlavou, dík za rady

Nejlepší odpověď
barnajka

Hele, a nemyslíš ty potom písničku ‚Do Wah Diddy‘? Docela by mi to na to pasovalo :))
Původní verze je od kapely Manfred Mann, což jsou teda hluboce 60. léta :))
http://www.you­tube.com/watch?v=HHRYq4v­RD2E

Nicméně tahle písnička byla překopaná snad už stokrát (viz odkaz http://www.se­condhandsongs­.com/performan­ce/8455
…a osobně mám teda asi nejradši verzi od Showaddywaddy. Já jim vždycky říkám ‚kluci moji barevní blázniví‘ – fakt málokdo mě dokáže takhle pozitivně naladit :)
http://www.you­tube.com/watch?v=Wb2Ij­klKUVY
Doplňuji:
Koukala jsem ještě na ten SecondhandSongs a vidím, že Manfred Mann teda nejsou autory té prapůvodní verze. Oni ji nahráli r. 1964, jenomže to už byla předělávka – o rok dřív se songem přišla kapela The Exciters.
Nicméně jsou to právě Manfred Mann, kdo tuhle písničku proslavil asi ze všech interpretů nejvíc (aspoň podle mýho názoru). A vlastně když si pustíš běžný komerční rádio a ‚Do Wah Diddy‘ tam akorát budou hrát, na 99% to bude zrovinka verze ‚Manfreďáků‘. Fakt je mediálně nejprofláklejší :)

Další odpovědi
Capik166

Charlie Straight – School Beauty Queen ?

BANAN93

nebo tohle :D http://www.you­tube.com/watch?v=Qku­u0Lwb5EM

bolak

barnajka: prosimtě, a co je to to dů wa dýdy dydy dam dydy du?

a pak ještě huo ou ou ou, ou jéé, kdybys byla tak moc hodná..

Děkuji.

barnajka

Oba tebou zmiňované příklady (dů wa dýdy dydy dam dydy du i huo ou ou ou, ou jéé) jsou nádhernými příklady akustické konstanty.
Znáš baladu ‚O kuplířce z Frýdlantu‘? :D
(dýja dýja dá :))

bolak

prej „akustický konstanty“ nepovídej, to sis teďka vymyslela :D ..takový slovo neni

no nic, já se na to radši zeptám kventose, ten mi to i sestaví do kříže a řekne kolik za to bude bodů!!

mně osobně, bez znalosti angličtiny jo, to připadá že to: „dů wa dýdy dydy dam dydy du“ je něco v tom smyslu jako: „to kefírový mlíko má ze spodu malou dírku“ … tak mi to aspoň vyplynulo z kontextu… jinak už to hledám dobrý dvě hodiny ve slovníku a nic..

barnajka

No otázka je, k čemu ti bude to quentosovo „sestavení do kříže“ (pakliže tě zajímá LINGVISTICKÝ VÝZNAM oné akustické konstanty :))

BTW: kefír nepiju, takže polemizovat s tebou o dírce, bohužel, nejsem kompetentní ;)

bolak

no né počkej, walking down the strét, a potom dů dů dů du dů do krámu to je jasný vo čem to je, to v tom slyšíš, ani není potřeba překládat..

já taky kefír nepiju, já acidofilní mlíko, zní to jako prasárna, ale fakt to existuje.. a je to nápoj..

PS: kolik máš místa na disku, už jsi v mínusu? :)

barnajka

Máš TY nadmíru rozbujelou fantazii, a nebo JÁ jsem totální angličtinářský negramot? Napověz mi (nebo trkni), ale já tam ten ‚krám‘ nikde nevidí ani neslyším :))

No stran toho acidofilního mlíka: díky za upozornění! Kdybys mě nevaroval, že je to druh nápoje, asi bych se tu už na tebe obořila, že co mi nadáváš…
Acidofilní…to fakticky zní jak nějaká nadávka.. Nebo psychiatrická diagnóza.. jako pedofilní, nekrofilní, zoofilní… Brr, pěkný prasárny :/
To já si půjdu za chvilku uvařit jedno lapacho (taky nápoj, kdyby něco :))

PS: Vzhledem k takřka dvoudenní pauze v čištění se dá pouze konstatovat, že dosavadní pokrok je minimální.. Nicméně opět na tom pracuju, tak dávám tomu bordelu týden..maximálně dva ;)

bolak

takže říkáš že jsi ten zneřáděnej disk přece jen čistila jo? doufám že aspoň savem nebo něčím podobným…

aby to bylo pěkně vypulírovaný :))

Marhonzen

Jo super, to je přesně ono, mockrát děkuju ;)

barnajka

..že rádo se stalo ;)

Marhonzen

ne ne je to něco jinačího… :D