Kik1806

Jak se jmenuje tato písnička?

prosím vás nevíte někdo, jak se jmenuje ta písnička, která má ve klipu holku s bejskou, brýlema a žlutou mikinou a zezadu na té její mikině je ten zpěvák a zpívá jakoby na té mikině.. nevíte? díky moc za odpověd

Odpovědi
Damiana

Není to R. I. O.?

http://www.you­tube.com/watch?v=8sPj0Ic­8KQ8&feature=y­outube_gdata_pla­yer

xko

Ahoj popiš to konkrétněnji je to CZ nebo zahraniční? je to v reklamě v TV nebo jenom klip,písnička někde na stanicích,rádiích ,atp?ženský hlas nebo mužský hlas :( ..toto jsou třeba vodítka podle kterých bych se možná uchytil

Damiana

ad Dr.Axl: 🙂