Radomír.cz

Jak se jmenuje tato píseň od Katy Perry?

Nevíte, jak se jmenuje píseň od Katy Perry, teď se hodně hraje na Frekvenci 1, ale není to Roar, a slovo, které tam slyším Luxembourg, nebo něco takového.

Odpovědi
quentos

taky to rádio neposlouchám, ale až ji budou zase hrát, můžete si to zadat a najít tady: http://www.son­gster.sk/radi­o/f1rom_frekven­ce-1---romantika.html (sekce „najdi, co se hrálo“)
Prý tam od ní hráli „The One That Got Away“ , ale v té písni žádné takové slovo není. Ještě od ní znám Hot'n'Cold, ale tam taky nic takovýho neslyšim…

Anduška

Chtělo by to přesnější popis. Frekvenci neposlouchám, ale zkus si najít seznam nejnovějších písniček od Katy Perry, od každé si kousek přehrát a třeba na ni natrefíš ;) Jinak novější, které znám já: Roar, Dark Horse, This is how we do :)