marťa382

Jak se jmenuje tato píseň?

http://www.you­tube.com/watch?v=js5wS9Ub­nkQ Je od času 6:30. Kdybyste někdo věděli, tak prosím napište. Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Asari

Písnička se jmenuje „I Say a Little Prayer for You“ 🙂. Doufám, že je to ona. Přeji pěkný den.

Další odpovědi
anonym

Nevím jak se jmenuje v anglické verzi, ale v české verzi je Proč mě nikdo nemá rád a nazpívala ji Helena Vondráčková a po ní Ilona Czáková.Obě nalezneš na Youtube.

Pájo

I Say A Little Pray For You Lyrics.
Doplňuji:
Tento song (I say a little prayer) vznikl pro zpěvačku Dionne Warwick. Je z alba The Windows of the World vydaného v roce 1967.