masakrmen

Jak se jmenuje tato píseň?

http://www.you­tube.com/watch?v=WqrzxYQ­mB8I&feature=rel­mfu

Nejlepší odpověď
barnajka

Když si přečteš komentáře, co u videa jsou, dozvíš se, že písnička byla složena speciálně pro tuto reklamu. Je tedy dost možné, že jméno ani nemá – je to prostě jen „písnička z reklamy“ :) Zpěvák se ale jmenuje Robo Opatovský a hudbu složil Michal Novinski.

Komentáře uživatele, který nahrál video (tmobilecz)

„Dobrý den, skladba je určena jen pro použití v reklamním spotu, takže bohužel není možné ji poskytnout ke stažení.“

„Hudba byla složena speciálně pro spot, tak aby frázování sedělo na střih a děj. Není tedy možné stáhnout celou skladbu. Ještě ověřujeme, zda by bylo možné vystavit ke stáhnutí alespoň tu část ze spotu;)“

„Tak malá oprava, zpěvák je Robo Opatovský a autor hudby je Michal Novinski.“