Jak se jmenuje tato hra, která je již vložena do pc společně s Win 7?

V té složce "hry", kde jsou hry jako Solitaire, Srdce, Dáma v internetu a tak, tak tam kdysi bývávály i trial hry, které se daly hrát třeba jen 3 dny, třeba Penguins... a byla tam i jedna hra s bublinkama, které jste měl střílet stejnou barvou...stejné jako tyto hry: https://www.google.cz/…

Ale tahle hra byla lepší graficky, krásné melodie a i vzhled bublinek se dal měnit. Bohužel po dohrání limitu 3 dnů mi hra z pc zmizela a já si nezapamatoval její název. Neví někdo, jak se to jmenovalo?
Doplňuji:
Sarrow - ne, to je něco jiného.. hra kterou hledám je opravdu jak ty v odkaze, nekutálej se kolem, jsou prostě sestaveny na vrchu obrazovky a ty je střílíš :(

Odpovědi:

Bronzový

Zuma?

Stříbrný

Ve Windows žádné takové trial verze her nejsou, podle mě máš notebook a v noteboocích bývají OEM instalace Windows, tam může výrobce dodat cokoliv - někteří výrobci mají instalace naprosto "zaspamované" totálními zbytečnostmi, které jen užírají místo na disku a systémové prostředky.

Diskuze k otázce

Pokročilý

Seznam.cz

Nepomohlo by přeinstalovat celé windows, aby se ta hra znovu objevila? :-O Kdo ví jestli tam nenainstaloval technik ve skladu aby se pobavil.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.