kacka2003

Jak se jmenuje tato hra?

Chtěla bych se zeptat na název hry, kterou jsem hrála před asi třemi lety na apple (applu), a poté se mi vymazala a já už jsem ji nehledala.
Ve hře byl „panáček“ který se měl dostat do určitého políčka. Vzpomínám si, že tam byly políčka s vodou ohněm a asi ještě s něčím.. Myslím, že tam byly i různé pasti, a kamenné barigády, a i různé „zbraně“ proti ohni, vodě atd.
Vím, že je to dost nepřesný popis, ale na více si nevzpomenu :)

Odpovědi
anonym

Kosovo je Srbija.