Acer

Jak se jmenuje tato hra?

Je to hra, kde si můžeme dělat co chceme, jsme jako že nadčlověk a prostě ničíme město jsme pomalu neporazitelní a nejlepší je že když třeba zvedneme auto tak lidi začnou koukat a jako že se bojí prostě aaaahh a nejlepší je, když vezmu člověka do ruky tak ho můžu rozmáčknout a pak ho vsřebám jako energii, nebo můžeme šplhat po stěnách a nebo můžeme skákat pomocí řetězu na vrtulník a přitáhnout se na něj, a nebo přitáhnout ten vrtulník a můžeme daleko skákat a lidi po nas furt útočí ja je to super hra doufám, že víte co myslím , děkuji za odpověď
Doplňuji:
Je to na PC a né pro PS3

Nejlepší odpověď
iceT

To šplhání po domech mi připomíná Prototype

Doplňuji:
http://www.ga­meleader.cz/ps3-playstation-3-hry/205/proto­type.html

Další odpovědi
Hohny

Podle popisu to bude určitě Prototype a nikde není psáno, že je to jen na PS3, iceT jenom dodala odkaz. Mimochodem docela mě děsí tvůj způsob popisu, zahraj si radši nějakou mírumilovnější hru :)

anonym

ty bys měl hrát nanejvýš pexeso 🙂 … „nejlepší je, když vezmu člověka do ruky tak ho můžu rozmáčknout“ … no jasně, 1× svěrací kazajku prosím.