Lenča59

jak se jmenuje tahle písnička?

hm..vzpoměla sem si na takovou starou písničku co zpívá asi ňáká číňaka. popsala bych ten refrén ale když je tam jenom „lá lá lá“ tak asi těžko :D je to podobný možná stejný hlas jako u refrénu jedný písničky „dupajdu , duju duju du“ :D .. nějak kanikuly se to jmenuje nebo co sem slyšela…:D tyhle písničky se hodí jakoby na kolotoče ;D

Odpovědi
iceT

Kanikuli se jedna písnička jmenuje
http://www.you­tube.com/watch?v=YN­Rswf9HKQ8

Ar

Neuvěřitelný. Fakt bych tu písničku rád slyšel. Číňanka a zpívá каникулы. Nu což oboje je na východě a prázdniny jsou snad všude. :)

Natty*

Jmenuje se tak, jak jsi to napsala.