Jak se jmenuje ta písnička, co je v reklamě na Coca-Colu ???

moc se mi líbí ta písnička, co je v reklamě na coca-colu. Nevíte její název?

Nejlepší odpověď
quentos

jestli se nemýlim, jde o „Wavin' Flag“, interpret K'Naan. Vkládám odkaz na její polský klip na YouTube pro ověření, je-li to opravdu ona. Nenechte se zmást atypickým úvodem na bicí. V mp3 ji vygooglíte lehce.

P.S. Taky se mi moc líbí, musel jsem si ji hned stáhnout do přehrávače, když jsem ji před pár měsíci slyšel poprvé ;{)>

Zdroj: www.youtube.com/wat­ch?v=VQWmG-kkx3Y

Další odpovědi
annas

Na stránce písniček v reklamách jsem našla toto:

Coca-Cola – Odkaz na YouTube je na původní verzi od The Kinks, v reklamě je nějaká předělávka. Interpret – The Kinks, název – Lola.

Zdroj: http://pisnic­kyvreklamach.ic­.cz/