Lindra

Jak se jmenuje ta písnička ?

Hledám písničku ze Sherlock Holmes (2009),na konci filmu dávali písničku.Nevíte jak se jmenuje ?

Nejlepší odpověď
barnajka

V odkazu najdeš ukázky všech písniček ze soundtracku k tomuto filmu. Jedna z těch písniček by to teoreticky měla být, ale nevím nevím… V té tvé písničce se i zpívá? Ptám se, protože autorem skladeb na tom soundtracku je Hans Zimmer – a jestli se nepletu, ten dělá jen orchestrálky, bez zpívání. Hmmm, hmmm… :/

http://music.bar­nesandnoble.com/se­arch/mediapla­yer.asp?ean=794043917­523&track=1&dis­c=1