vikingesmed

Jak se jmenuje ta mastička, která se používá na praskliny mezi prsty u nohou?

Odpovědi
anonym

Dávám přednost přírodním produktům

Canesten, Canespor – takových mastiček je…

Doplňuji:
Mimochodem – pokud trpíš plísněmi kůže či nehtů, doporučuju http://www.chytra-houba.eu/1,biodeur-chytra-houba-3x1-g.html .

mosoj

Spoléhám raději na výrobky farmaceutického průmyslu

Canesten
Canespor
Exoderyl
Batrafen
Nailexpert
atd. atd.

Tak chtěl bych vidět jak přírodním produktem zlikviduješ plíseň na nohou.
Ono je to téměř nemožné i léčivy.

anonym

Spoléhám raději na výrobky farmaceutického průmyslu

Po povodni jsem používala Klotrimazol Al. Je skutečně spolehlivý.

Klotrimazol je imidazolový derivát se smrtícím účinkem na nižší houby určený k místnímu použití. Působí na patogenní a podmíněně patogenní houby rodu Candida, Torulopsis, Trichophyton, Epidermophyton, Microsporum, Aspergillus, Nocardia a některé další mikromycety.

nonnel

Spoléhám raději na výrobky farmaceutického průmyslu

Jedna se jmenovala Mykoseptin.

anonym

Mosoji – vždyť to ve svém příspěvku i uvádím – „chytrá houba“ je „přírodní produkt“ (je to houba, ne chemikálie) a opravdu funguje, mám ověřeno…
😉