kamila44444

Jak se jmenuje ta hmota, kterou si můžete koupit a vyrábět si z ní roztahováky?

Doplňuji:
Děkuji :) Ještě bych se chtěla zeptat, jak je to s roztahováním. Bolí to moc? Kamarádka říkala, že když si to roztahovala, tak jí praskala ta kůžička tam a musela to pravidelně čistit. Jak to tedy je?

Nejlepší odpověď
M.

Fimo. (Pokud roztahuješ, doporučila bych ti spíše normální výrobky :) )
Doplňuji:
Každý má jinou kůži, takže to u každého je jinak. Tobě to může jít naprosto v pořádku nebo se ti v určitém průměru ucho roztrhnout (ano, vážně). Každopádně je potřeba to čistit a dezinfikovat, zvláště, pokud začínáš.

Další odpovědi
Deli

Polymerové hmoty – tzv. FIMO.
Měla bych i kontakt na slečnu, která to vyrábí na zakázku, není jen tak s tím pracovat.

huxa

jestli chceš pomoci s roztahováním, napiš mi osobku a domluvíme se, kdy to roztahnem thumb up

honza19hk

doporučuji Dexpan,používá se v lomech na drcení obrovských kamených bloků. Síla v tlaku se pohybuje v řádech tisíců tun.