sardinka

Jak se jmenuje skladba z filmu Stmívání?

Jak se jmenuje skladba, kterou hrál Robert Pattinson na klavír ve filmu Stmívání??? Popřípadě, jestli neznáte stránku, kde se dají stáhnout noty…

Nejlepší odpověď
hanulka11

Robert Pattinson hraje na kytaru a piano a skládá sám hudbu. Dokonce sám nazpíval dvě písničky na soudtracku Stmívání – Never Think, kterou napsal spolu se Samem Bradleym a Let Me Sign, kterou napsali Marcus Foster a Bobby Long. Písničky byly přidány do filmu poté, co je režisérka Catherine Hardwicke přidala do prvních střihů filmu bez jeho vědomí, a on souhlasil, že jedna z nich fakt tu scénu vylepšila, jako by tam patřila. Robert sám říká: „Nikdy jsem nic nenahrál – hrál jsem jen v hospodách a tak…“. A když se ho ptají na profesionální hudební kariéru, říká: „Hudba je můj záložní plán, kdyby hraní selhalo.“ V roce 2008 také hrál ve skupině Bad Girls.

Písničky z filmu Twilight, které zpívá Robert Pattinson si můžete poslechnout na YouTube:

•Never Think
•Let Me Sign

http://www.you­tube.com/watch?v=11u7O-hYMRg

Zdroj: http://theemi­ly13.nepise.cz/33320-kdo-je-robert-pattinson.html