HakitoCZ

Jak se jmenuje RPG v reálném životě?

Zdravím,
kdysi jsem zaslechl zmínku o IRL RPG(in real life role playing game), kde se člověk zaregistruje na serveru, dá fotku a jméno a vžije se do role zabijáka, kdy dostane fotku a jméno náhodného hráče ze stejného města. Toho musí(už nevím jak) označit – „zabít“. Vrah si připíše bod a jeho profil dostane další člověk jako jeho terč.
Nějak tak jsem to pochopil, ale nevím, jestli se to jmenuje ani jestli se to hraje..
Jestli kdokoliv víte, ocením každou pomocnou ruku!
Doplňuji:
Co jsem pochopil, LARP je jednorázová akce, mě jde spíše o dlouhodobou záležitost.
(doufám, že jde otázka upravit víckrát, kdyžtak asi napíšu zprávu..)

Odpovědi
ministri

Máš asi na mysli nějakou formu larpu(Live adventure role playing). Kamarád něco podobného hrál. Byl airsoft urban larp, který se odehrával v Praze na motivy Underworldu. Trvalo to asi měsíc, možná i déle. Chce to projet net. Zkusím se taky mrknout, když něco najdu, připojím odkazy.

BANAN93

:D to by mě taky bavilo ...... ale airsoftovkou je to nebezpeřný ..... střelíš ho do oka a je po srandě – spíš nějakou fotopistoli