Michal Kole

Jak se jmenuje psychologicky/psychi­atricky vlastnost člověka, který nesnese, když se někdo na něco zeptá?

Například někteří učitelé jsou na to alergičtí. Taky jsem jich pár za svoje studia poznal.

Bohužel řada z těch lidí je i zde.

Nejlepší odpověď
www

Takovou psychickou poruchu neznám, možná však existuje.
Někteří zdejší uživatelé jsou už ale hákliví na nesmyslné, nesrozumitelné, obtěžující a hloupé otázky, které navíc porušují místní kodex.
Doplňuji:
A pokud jsi svoje učitele bombardoval otázkami podobného typu jak to děláš zde, nedivím se, že je to mírně řečeno vytočilo i bez nutnosti „psychické poruchy“.