Katru7

Jak se jmenuje program, kde se můžete procházet např. po nějaké ulici ?… Díky

Nedávno mi kamarádka říkala, že na googlu je nějaký program,nějká mapa,kde zadáte místo a můžete se po něm procházet…nevíte jaký je ten program? Díky moc

Nejlepší odpověď
anonym

Když vložíš údaje o městu,ulice i čísla do http://showmys­treet.com/ ,uvidíš,co se stane.

Další odpovědi
kemo

Jmenuje se to :STREETVIEW . Najedeš na mapy v googlu a jak tam máš toho oranžovýho panáčka,tak ho přesuneš tam,kde se chceš procházet.
Dobrá to věcička

Michal Kole

Google Earh

Je i online verze, že není potřeba nic stahovat do PC