láďa1

Jak se jmenuje přístroj popř.technika na hubnutí?

Žena stojící v přístroji po pas a je to vlastně tlakové zařízení.Jak se přístroj jmenuje a o co jde-je to na hubnutí.Děkuji.

Nejlepší odpověď
perry001

nebude to ta parní sauna?

Další odpovědi
anonym

Neni to tohle ?
Lymfoven

Revoluční restart lymfatického systému

Lymfoven je přístroj na mechanickou sekvenční tlakovou masáž končetin a přispívá k obnovení a zvýšení oběhu lymfy. Cílem masáže je odvést zplodiny metabolismu, tedy toxické látky, lymfatickým systémem. Aplikace je vysoce účinná z hlediska kosmetického i zdravotního.

Lymfoven se skládá z vlastního přístroje a drenážních návleků, které jsou vícekomorové, aby umožnily intermitentní drenáž. Princip činnosti spočívá v postupném nafukování jednotlivých komor drenážního návleku. Ucítíte lehký příjemný tlak, jak se budou postupně nafukovat vzduchové komory v nohavicích-návlecích přístroje. Uvolníte se, zrelaxujete a po masáži se budete cítit odpočatí s novým přílivem energie. Aplikace trvá 30 – 55 minut. Už první masáž má výborné účinky na stav vašeho lymfatického systému. Lymfa je tekutina, která tvoří základní součást obranného systému organismu. Čistí Váš organismus a připravuje tělo na hlubší očistnou práci, napomáhá metabolismu a tím napomáhá hubnutí a odstranění celulitidy. Také se zlepšuje stav Vaší pokožky (lepší prokrvení a napětí). Vaše nohy budou po masáži lehoučké, dobře prokrvené a bez otoků…

Výhody Lymfoven:

  • iv-

hanulka11

VacuShape

http://www.zena-podnikatelka.cz/li­festyle/hubnu­ti-a-vyziva/hubneme-s-ilonou-csakovou