icedee

Jak se jmenuje plastová roura o nekolika kusech, která se používá na stavbě. Díky této rouře se dá vyhazovat suť oknem.

Nejlepší odpověď
anonym

Shoz, šupna, šupna v rukávu.

Další odpovědi
Siddie

Shoz

Zdroj: http://www.puj­covnarentia.cz/shoz-stavebni-camac.html

honza19hk

shozy na suť. Alternativně lze použít velkou kanalizační trubku o potřebné délce a nahoře z boku vyvrtat 2 díry na zavěšení.

elektrikář

Schoz na suť. Dříve se používaly vyřazené plastové popelnuce. Dnes se již vyrábějí speciálně pro tento účel.