Mikynka

Jak se jmenuje písnička z reklamy Prima kino?

V poslední době je v televizi jedna písnička v reklamě na Prima kino. Jsou tam upoutávky na filmy jako Koření života, Náhradníci atd. Nevíte někdo jak se písnička jmenuje?

Nejlepší odpověď
šukalín

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=AOPMlIIg_38

Další odpovědi
Jondy

Nevím, teda jestli to je ono, ale v poslední době, co jsem zaslechl, tak byla pisnička „come on to me“ v reklamě na Prima kino, jestli to neni ono, tak to chce ještě hledat. Přeju hodně štěstí.