Melasos

Jak se jmenuje písnička ve videu?

Jak se jmenuje písnička na začátku tohohle videa? https://m.you­tube.com/watch?v=btL3Bw5­dqYY
Předem upozorňuji, že aplikaci Shazam jsem zkoušel a nic nenašel.

Odpovědi
lejdy.můn

Může to být jinak, ale v diskuzi pod videem se píše:

Patrik Výboštek před 1 měsícem
Agraeli.Děláš si intro sám nebo stahuješ?
·
Mendys CZ před 1 měsícem
+Patrik Výboštek věčinoou sám
·
Bahamut731lp [ELPŘ] před 1 měsícem
+Patrik Výboštek Stáhne trailer a ten sestříhá, takže od obojího něco ;) (Většinou to tak dělá)

…takže je dost možný, že ta hudba bude autorova vlastní tvorba, a proto ji Shazam neumí identifikovat.