Questman

Jak se jmenuje písnička, kterou pouští na jukeboxu Pepa Vojtek v reklamě na Hlas?

Doplňuji:
Tak jsem zklamán ulehl na lože a okamžitě mi to došlo :D
Asi nějaké lepší prokrvení mozku v poloze horizontální.

Je to AC/DC – You Shook Me All Night Long Prosím adminy o lock :)

Odpovědi
anonym

http://www.you­tube.com/watch?v=f14Big­JYihI#t=44
Tady je k tomu to video, docela se jim to povedlo, nechápu jen, proč je Vojtek za „tvrďáka“, když si nakonec pustí AC/DC 😁
Doplňuji:
http://www.tvspo­ty.cz/hlas-ceskoslovenska-souboj-koucu-hlasu-2014-jukebox/

arygnoc

kruci, nikto vám to nechce povedať, hm.

taká zaujímavá otázka, a nikto nič.
dám vám aspoň palec, nech to má nejaký zmysel, čo vy na to?

Questman

Jsem vděčný ale odpověď by mě potěšila víc :D
Je to fakt pěkná písnička :)

arygnoc

no, reklamy neznášam, jukebox neviem čo je a pepa vojtek už vôbec nie.

takže mi ostal iba ten palec.

takže bez reklamy na hlas ste môj hlas dostal.

zzzzz

Tak to ulehnutí na lóže by jsme odteď mohli začít doporučovat všem co budou hledat název písničky, nebo návod na ty beďary 🙂DDD

anonym

😉

Questman

to jsem nějako nepochopil o.O asi nějaký jihovýchodoslo­vanský humor :D

No hlavně, že už vím ten název :3

zzzzz

To je tu náš místní humor 🙂 Alespoň já se k němu hlásím také 🙂

arygnoc

humor?

ale tragický…

no, hlave že to máš.
a čo ten jukebox?
a pepa vojtek.

ja sa tej odpovede nedočkám a nedočkám – no existuje spravodlivosť?

ale aspoň viem, že pepa vojtek má rád AC/DC.

skutočne je to pre mňa prínos.

zzzzz

Se musím pochlubit, po třech dnech a třech nocích intenzivního zkoumání odpovědí, se mi podařilo propojit účet s facebookem, no nejsem já holka šikovná???

Jo pepa, to je náš kabát 🙂

zzzzz

Ne že si ho spleteš s bundou .-)

arygnoc

a ja som myslel, že je vojtek.

no kto sa má v tom vyznať?

;DD