štamgast

Jak se jmenuje písnička, kde se dokola v rychlém tempu zpívá ta da da da da da da da?

Doplňuji:
Dá se říci že je to ono ale někdo to musel přezpívat bez těch slov jen to ta da da a silněji-někdy to pouští v televizi u nějakých srandovních videií.

Nejlepší odpověď
Ravenne

Mohl by to být „ptačí tanec“.

Další odpovědi
mojitek

taky si myslím,že je to ten Ptačí tanec.Zkus zašátrat na Youtube.

Maggie.b

Netuším, zdali ste si to nespletl například s písničkou ve filmu „Jestli se rozlobíme budeme zlí“ – tam se ale zpívá lalala… ://

Katru7

Není to náhodou píseň Zrcadlo?

Tonie

Že u srandovních videí.. hned mě napadla Benny Hill show :)
Taky jsem si ji jednou hledala strašně složitě přes google, jakože funny song a tak.. a nakonec jsem ji vypátrala :)
Je to ona?

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=Gpc5_3B­5xdk