Klára K.

Jak se jmenuje pisnicka, co ma na konci telefonni pipani?

Dobry den, predem se omlouvam za pripadne chyby a preklepy, pisu na mobilu. 🙂
Takze, je to pisnicka, ve ktere se nezpiva, moc nedokazu rozpoznat, co to je za zanr. Jsou tam docela silne basy. Na zacatku je znit takove jakoby cinkani (cela pisnicka na me dela takovy ledovy dojem) a na konci je znit takove jakoby telefonni pipani, jako kdyz nekomu volate, ale on to nezveda.
Dekuji za odpovedi.
Doplňuji:
Jop, je to instrumentálka, a ten žánr…
No, mohla by to být HODNĚ, HODNĚ alternativná forma DnB…
Ale jinak fakt nevím… Ono je to docela hodně věcí dohromady, co si pamatuju, už jsem ji slyšela docela dávno…

Odpovědi
Banán88

Dobry vecer

ou.. a alespon nejaky styl? telefon je v mnoha pisnich, fakt jo.. zpiva zenska nebo chlap? fakt by trosku vice indicii bodlo.. treba Kavinsky „nightcall“ .. a v rapu je to velmi caste.. Guns n roses take takovou meli …
Doplňuji:
… aha , tam se nezpiva.. pardon.. nevsiml jsem si.. takze jen instrumentalka?

Banán88

… nekoho zaukoluji, uvidime.. treba se k ni dopracujem ;)