bmoncab

Jak se jmenuje písnička?

Je to španělská píseň, často hrávaná v radiích, hlavně loni v zimě. V refrenu je něco jako „… mi amor…“ kde je to zpíváno chlapem a dost poslední slova a slabiky ve verších refrénu jsou protáhlé.

Odpovědi
odpomass

Připomíná mi to Narcotic Sound and Christian D – Mamasita, ale nevím, takových písniček je přespříliš.

bmoncab

Byla to pomalejší písnička, opravdu hitovka lonske zimi a stále se hraje. V refrénu bylo špíše dlouhé: „mi amooooooor“