Jak se jmenuje písnička?

Zpívá se na pláži,je stará asi 5 let možná víc a mám v hlavě refrén,nevím jak to je a tak tady napíšu jak to vnímám(everybody sweet,sees ,hojn nutně gou long see jeng see) OMLOUVÁM SE,ALE NEVÍM JAK LÍP BYCH TO NAPSALA a po téhle písničce pátrám dlouho budu ráda když mi pomůžete DÍKY MOC :)
Doplňuji:
takže je to písnička zpívaná na pláži,myslím,že jí zpívá muž,černoch a kolem něj tančí tanečnice( má na sobě bílý oblek) je to anglická píseň... žánr nevím,naposledy jsem ji fakt slyšela před 5 lety a až teď ji pouštěli,ale ja se zapomněla podívat co je to za písničku :((

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

a zpívá ji žena, muž, skupina ?

Další odpovědi:

Zlatý

Vždycky, když se tu někdo ptá na nějakou písničku a popíše ji takhle svérázným způsobem, že by to mohlo být prakticky cokoliv, barnajka si zahraje na veledůležitou a vytasí z rukávu pár doplňujících otázek, co má právě pro tyhle případy neustále po ruce. Takže můžu se tě začít ptát? Faaajn, jdem na to :))
1) zpívá to ženská, nebo chlap?
2) je ta písnička rychlejší nebo spíš pomalejší?
3) je zpívaná česky nebo anglicky/německy/francouzsky. . . ? (dle tvé ukázky bych to ale tipovala na angličtinu, viď? ;)
4) dokázala bys tu písničku aspoň přibližně zaškatulkovat do některýho z hlavních hudebních stylů? Pop / rock / dance, techno / hip hop, rap / metal / dechovka...znáš to :)

...jináč podle indicií, co jsi nám zatím dala, bych to viděla na Dj Boba a jeho 'Everybody'... Ten refrén...no, trochu se to podobá tomu, co jsi tu napsala :) a jakás-takás pláž v tom klipu je taky. Nicméně 'Everybody' je hitovka z roku 1994, takže nevím nevím, jestli tohleto bude vončo :/
http://www.youtube.com/…

A nebo vydrž a počkej, až tu bude náš kolega, odpovídající 'bolak' - ten je na tyto laický přepisy z angličtiny fakt borec. Určitě ti tu písničku najde ;)

Zlatý

barnajka: fakt že mi to něco říká.. :D

Kukule: já ještě doplním jednu otázku, pokud to zpívá ženská, tak napiš jestli je to blondýna, bruneta, zrzka případně něco jinýho a zhruba jak má dlouhý vlasy..

to by mohlo pomoct..
Doplňuji:
Jóoooooooooooooooooooooooo a to sem chtěl, když máš v hlavě refrén, tak kdysi sem dostal takovejhle geniální nápad > http://www.odpovedi.cz/…

Klikni si na jeden z odkazů, kterej ti bude vyhovovat, a tam máš online klaviaturu. Na těch klávesách zmáčkneš tlačítko pro nahrávání (record, REC) a to co si z tý písničky pamatuješ, nejlíp refrén, na nich přehraješ. Pak to stopneš a buď uložíš v MP3 jestli to půjde, nebo ti to vyhodí rovnou odkaz na tu melodii a ten nám potom hodíš sem do diškuze.

Diskuze k otázce

vopina

Já myslím, že je to Marilyn Manson a Sweet Dreams:-)

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.