Kukule

Jak se jmenuje písnička?

Zpívá se na pláži,je stará asi 5 let možná víc a mám v hlavě refrén,nevím jak to je a tak tady napíšu jak to vnímám(everybody sweet,sees ,hojn nutně gou long see jeng see) OMLOUVÁM SE,ALE NEVÍM JAK LÍP BYCH TO NAPSALA a po téhle písničce pátrám dlouho budu ráda když mi pomůžete DÍKY MOC :)
Doplňuji:
takže je to písnička zpívaná na pláži,myslím,že jí zpívá muž,černoch a kolem něj tančí tanečnice( má na sobě bílý oblek) je to anglická píseň… žánr nevím,naposledy jsem ji fakt slyšela před 5 lety a až teď ji pouštěli,ale ja se zapomněla podívat co je to za písničku :((

Nejlepší odpověď
briketka10

a zpívá ji žena, muž, skupina ?

Další odpovědi
barnajka

Vždycky, když se tu někdo ptá na nějakou písničku a popíše ji takhle svérázným způsobem, že by to mohlo být prakticky cokoliv, barnajka si zahraje na veledůležitou a vytasí z rukávu pár doplňujících otázek, co má právě pro tyhle případy neustále po ruce. Takže můžu se tě začít ptát? Faaajn, jdem na to :))

  1. zpívá to ženská, nebo chlap?
  2. je ta písnička rychlejší nebo spíš pomalejší?
  3. je zpívaná česky nebo anglicky/němec­ky/francouzsky…? (dle tvé ukázky bych to ale tipovala na angličtinu, viď? ;)
  4. dokázala bys tu písničku aspoň přibližně zaškatulkovat do některýho z hlavních hudebních stylů? Pop / rock / dance, techno / hip hop, rap / metal / dechovka…znáš to :)

…jináč podle indicií, co jsi nám zatím dala, bych to viděla na Dj Boba a jeho ‚Everybody‘… Ten refrén…no, trochu se to podobá tomu, co jsi tu napsala :) a jakás-takás pláž v tom klipu je taky. Nicméně ‚Everybody‘ je hitovka z roku 1994, takže nevím nevím, jestli tohleto bude vončo :/
http://www.you­tube.com/watch?v=tsoH7HI­8YII

A nebo vydrž a počkej, až tu bude náš kolega, odpovídající ‚bolak‘ – ten je na tyto laický přepisy z angličtiny fakt borec. Určitě ti tu písničku najde ;)

bolak

barnajka: fakt že mi to něco říká.. :D

Kukule: já ještě doplním jednu otázku, pokud to zpívá ženská, tak napiš jestli je to blondýna, bruneta, zrzka případně něco jinýho a zhruba jak má dlouhý vlasy..

to by mohlo pomoct..
Doplňuji:
Jóooooooooooo­ooooooooooooo a to sem chtěl, když máš v hlavě refrén, tak kdysi sem dostal takovejhle geniální nápad > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/online-klavesy-s-moznosti-ulozeni-pisnicky-jako-odkaz-pripadne-mp3

Klikni si na jeden z odkazů, kterej ti bude vyhovovat, a tam máš online klaviaturu. Na těch klávesách zmáčkneš tlačítko pro nahrávání (record, REC) a to co si z tý písničky pamatuješ, nejlíp refrén, na nich přehraješ. Pak to stopneš a buď uložíš v MP3 jestli to půjde, nebo ti to vyhodí rovnou odkaz na tu melodii a ten nám potom hodíš sem do diškuze.

vopina

Já myslím, že je to Marilyn Manson a Sweet Dreams:-)