SimakPida

Jak se jmenuje píseň s podobnym refrénem jiné písně?

Hledám píseň myslim že je to taneční styl,v refrénu hraje dosti stejná melodie jako u písně od Bloodhound Gang-The bad touch? Děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Víc informací nevím,ta podobná melodie hraje od 1:19 do 1:35 http://www.you­tube.com/watch?v=xat1GVn­l8-k

Odpovědi
marek.29

nemyslíš náhodou Michel Teló – Bara Bara Bere Bere remix DJ Grandik ? ? ? :-o jinak je to dost nepodrobnej popis.. ještě něco jinýho o té hledané písničce víš?
Doplňuji:
tak to ti asi nepomůžu :D Bloodhound Gang jsou v tomto dost originální si myslím.. Já sem právě zaslechl prvky toho v tom Bara Bara od Michela Teló a tak jsem myslel že je to ono (je to remix bacha!) jinak asi nevim co myslíš no, ale The Bad Touch je skvělej počin :)