Security

Jak se jmenuje písen, která se hraje na konci, když někdo vypadne…?

Brej den víte někdo prosím jak se jmenuje tá písnička, která hraje na konci když někdo vypadne v superstár??… Dík moc za odpověd…
Doplňuji:
Ale já myslím tu když někdo vypadne když řeknou jeho jméno, tak začne hrát jedna písnička, ale nevím jak se jmenuje tak tu myslím…

Nejlepší odpověď
Lexaxelaexl

Gary Jules – Mad World

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=4N3N1Ml­vVc4

Další odpovědi
kenyrts

„Příběh nekončí“ -společná píseň