Gweryl

Jak se jmenuje píseň?

zpívá se v ní (píšu jak se to čte) hir komin, hir komin… (asi comin) myslim, že je to německy a je to asi z nějakého muzikálu nebo nevím, ale zní to dost dramaticky.. pokud někdo víte, tak děkuji za odpověď a přeji krásný den 🙂

Nejlepší odpověď
barnajka

Ahoj Gweryl, díky moc za přání krásnýho dne :)
Hned po přečtení tvé otázky jsem si vzpomněla na jednu písničku, co by popisu trochu odpovídala: raper Nana, písnička He's comin'
Ale:
*není to německy
*není to hir komin
*a není to muzikál

Zato:
*dramaticky to docela zní
*klip působí ‚muzikálově‘
*a v refrénu se zpívá: He's comin', he's comin'

Písnička je to už trochu starší (odhadem tipuju rok 1998, +/-), tak vážně nevím, jestli tohle bude to, co hledáš. Asi spíš ne, viď?
http://www.you­tube.com/watch?v=N9lbCrj­qMKw