Snoopy1500

Jak se jmenuje PC hra?

Chtěla bych se zeptat jak se jmenuje stará počítačová hra ve které hráč hraje za kocoura, běhá po hradě, střílí nepřátele a snaží se dojít k východovým dveřím (myslím).:D Vím, že popis není moc dobrý, ale pamatuju si, že jsem jí hrála, když jsem byla strašně malá a teď jsem si na ní vzpomněla a moc by mě to zajímalo. Děkuji všem za odpovědi.:)
Doplňuji:
Jooo to je ono… děkuju moc :)

Odpovědi
Reezo

Captain Claw?
Doplňuji:
Po těch letech jsem si ještě vzpomenul, jak jsem to hrál jako děcko 🙂