Jak se jmenuje opera ve filmu "Tajemný hrad v Karpatech?

Zpívá ji Salsa Verde (Evelyna Steimarová)
Doplňuji:
Proto se ptám na název

Nejlepší odpověď
bolak

Já myslím že tu operu snad ani nezmiňovali, ale ta árie která se tam zpívá, tak se ve filmu jmenuje Knezola Karola.
Doplňuji:
Jej, tak se na mě nezlob :), máš bejt rád že ze sebe vyprsknu alespoň to málo co vim.
Kdyby nikdo zde naporadil, tak muheš zkusit volnou diskuzi na http://www.csfd.cz/ a zeptat se tam, případně i napsat otázku přímo do diskuze toho filmu.

Dál už jsem bezmocen, nápady pošly.