Vojtěch

Jak se jmenuje online hra podobná Minecraftu, ale realistická a nekostičkovaná?

Před několika lety jsem se dostal k online hře, do jejíhož 3D světa člověk vstoupil jako holátko, tedy s holýma rukama. Na svět se díval očima postavy, musel si zajistit obživu tím že nejprve sbíral bylinky, později si vyrobil prut a lovil ryby, vypaloval nádobí z jílu, pěstoval rostliny, stavěl věci a stavby ze dřevy, kutal nerosty atd. Něco jako dnešní Minecraft, ale realistická a nekostičkovaná. Rád bych si ji znova zahrál, ale nemohu se rozpomenout na název. Budu rád i za podobnou, jen prosím ne žádná bezhlavá střílečka a sekačka. Díky.

Nejlepší odpověď
Cotty05

Neznám tu hru, ale zkoušel jsem použít Google:
„game like minecraft but real“

A našel jsem např. Wurm online. Myslíš tu?

Další odpovědi
CokoLada12

Nemyslíš RUST?