nnn1

Jak se jmenuje nemoc, při které se různě na těle objevují boule?

(nebo něco jim podobné)

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že jde o lipomy, tvoří se různě po těle jsou to vlastně NEZHOUBNÉ tukové nádory

Další odpovědi
iq

pokud jsou „boule“ rozlozene rovnomerne po celem tele,tak by to jeste mohla byt obezita 🙂

dědapetr

Nevím jaké boule ale zkus to najít zde:http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=1G1GGLQ­_CSCZ291&q=ne­moc%2C+p%C5%99i+kter%C3%­A9+se+r%C5%AF­zn%C4%9B+na+t%C4%9Ble+ob­jevuj%C3%AD+bou­le%3F&btnG=Vyh­led%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+­Google&aq=f&a­qi=&aql=&oq=#hl=cs­&sugexp=ernk_lssbd&pq=­nemoc%2C%20p%C­5%99i%20kter%C3%A9%20se%­20r%C5%AFzn%C4%9B%20n­a%20t%C4%9Ble%20ob­jevuj%C3%AD%20­boule%3F&xhr=t&­q=nemoc,+r%C5%AF­zn%C4%9B+na+t%C4%9Ble+ob­jevuj%C3%AD+bou­le&cp=7&pf=p&scli­ent=psy&rlz=1G­1GGLQ_CSCZ291&sou­rce=hp&aq=f&a­qi=&aql=&oq=ne­moc,+r%C5%AFzn%C4%9B+na+­t%C4%9Ble+obje­vuj%C3%AD+bou­le%3F&pbx=1&fp=11ba­da2720a271bb&bs=1

elektrikář

Dýmnějový mor. Přenášejí jej infikované blechy.

Děda Louda

To bude asi ta boulímie.
Nebo emboulie?