lolll

Jak se jmenuje nemoc,kterou trpí Roman Vaněk?

Myslím ty fleky pod očima, předem děkuji.

Nejlepší odpověď
briketka10

„Trpím vrozeným atopickým ekzémem.
Lidé se mě na to často ptají,“ přiznal
Blesku šéf Pražského kulinářského institutu.
zdroj : http://www.bles­k.cz/clanek/ce­lebrity-ceske-celebrity/141951/po­rotce-vanek-na-skvrny-se-me-ptaji-casto.html

Další odpovědi
marci1

Citace R. Vaňka : „Celý život jsem se potýkal s atopickým ekzémem. Před osmnácti lety se ale původně běžná forma ekzému zhoršila natolik, že mi ztmavla kůže na obličeji a pod očima se mi udělaly černé kruhy,“ prozradil v Třinácté komnatě České televize Vaněk.
Bylo to při návštěvě Brazílie. Ostré slunce mu spálilo pokožku okolo očí, ráno se probudil s krvavými ranami a od té doby má skvrny daleko tmavší. „Lidé už to neřeší, zvykli si. Já taky. I když to občas pálí nebo svědí, takže se neopaluji,“ dodal zakladatel Pražského kulinářského institutu, který se objevil i v kuchařské show Na nože!."

http://www.aha­online.cz/cla­nek/zhave-drby/68343/poh­lreichuv-nasledovnik-vanek-oci-mu-spalilo-slunce.html

zjentek

vypadá jako jeden můj známej chemik, kterej si vyrábí a pije koloidní stříbro ;q

Jajdinka

Chápu, lidi trpí ledasjakými nemocemi a potížemi, ale nicméně není moc fajn, že se pan Roman Vaněk zabývá zrovna kulinářstvím. Na mě to vždycky působí dost nechutně a nejen na mě!